Wszystkie nasze zdjęcia są autentycznieZAPYTAJ O TERMIN

Wieczór JAPOŃSKI

Sen o Japonii

Wieczór Japoński to wyśmienity pomysł na przeniesienie naszych gości w atmosferę rodem z kraju Kwitnącej Wiśni. Aby w ten namacalny sposób móc choć przez chwile poczuć magię Japonii, okalającego jej piękna, usłużnych gejsz, smaku prawdziwej, zielonej herbaty czy orientalnych napojów takich jak wyśmienite japońskie wino bądź sake. Podczas wieczoru japońskiego nasze gejsze zadbają o to, by każdy z gości poczuł się wyjątkowo.Catering

Catering SUSHI

Sushi Catering to coś więcej niż zwykła usługa cateringowa. Nasza firma przykłada ogromną wagę do szczegółów. Szwedzki stół sushi w naszym wykonaniu to ogólna aranżacja, oraz detale, które sprawiają że czujemy się jak w japońskiej restauracji.


Aranżacja

Aranżacja JAPOŃSKA

Japanese Events Group posiada szerokie zaplecze rekwizytów i gadżetów importowanych prosto z Japonii. Te oryginalne dodatki pomogą Ci stworzyć wyjątkową scenografię oraz atmosferę.


Samurajowie

Samurajowie

Kultura dalekiego wschodu przesiąknięta jest sztukami walk. Nieznający grawitacji, giętcy jak guma i mocni jak stal mistrzowie tych tajemnych sztuk są gotowi, by pokazać Ci swoje niesamowite możliwości.


Gejsze

Gejsze

Każdy profesjonalnie zorganizowany event jest obsługiwany przez hostessy stylizowane na japońskie Gejsze. Uprzejme i miłe, są nieocenioną pomocą przy imprezach każdego formatu.


Warsztaty SUSHI

Warsztaty SUSHI

Pod czujnym okiem naszego Mistrza nauczysz się jak profesjonalnie filetować i kroić ryby, poznasz cały proces powstania wszystkich rodzajów sushi takich jak: nigiri, hosomaki, uramaki, futomaki, temaki oraz niezbędne składnik do ich przygotowania. Nauczymy Cię, jak przygotować prawidłowo ryż i jak posługiwać się pałeczkami. Nasze Warsztaty SUSHI to nie tylko nauka oraz praktyka, ale również czas spędzony w miłej i wesołej atmosferze przy wspólnej degustacji.


Turniej CHANBARA

Turniej CHANBARA

Chanbara – oznacza bijatykę na miękką broń. Mistrz szermierki samurajskiej, przekształcił to w nowy bezpieczny sport, a zarazem nadal wspaniałą zabawę, która przenosi nas w czasy japońskich samurajów, czy też europejskich rycerzy. Nie wymaga kosztownej zbroi, nie ma skomplikowanych, oderwanych od rzeczywistości reguł, nie stanowi zagrożenia dla zdrowia walczących. Prowadzący turniej to wielokrotni Mistrzowie Świata.


Warsztaty IKEBANA

Warsztaty IKEBANA

Chcesz aby Twój salon wyglądał jak po wizycie profesjonalnego dekoratora wnętrz? Zaczerpnij wiedzę ze starożytnych źródeł płynących wprost z krajów orientu! Japońska sztuka tworzenia kompozycji kwiatowych - Ikebana, to idealne połączenie tradycji kulturowych z nowoczesnym designem. Nazywana "drogą kwiatów" łączy w sobie harmonię linearnych konstrukcji, rytmu i koloru obejmując nie tylko kwiaty, lecz również naczynia, łodygi, liście, a nawet gałęzie. Ikebana, to mityczne połączenie i próba zachowania równowagi między trzema elementami: niebem, ziemią i człowiekiem, które skupione w kompletnej ciszy zwracają naszą uwagę na piękno natury, zwykle przeoczane w codziennym pośpiechu. Nasze warsztaty odkryją przed Tobą tajniki tej niezwykłej sztuki, abyś mógł cieszyć się jej niezwykłymi formami we własnym domu.


Pokaz Mistrza SUSHI

Pokazy SUSHI

Przedstawiamy Państwu pokazy sushi jako atrakcję wieczoru, spotkań biznesowych oraz wszelkiego rodzaju imprez i eventów. Nasz mistrz przygotuje sushi na oczach twoich gości w dowolnej lokalizacji. Specjalnie dla Państwa możliwość degustacji wykwintnego smaku sushi na każdym przyjęciu.


Bar JAPOŃSKI

Bar JAPOŃSKI

Jako uzupełnienie oferty CATERINGU SUSHI proponujemy Państwu oryginalny BAR JAPOŃSKI. W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje herbat takie jak: zielona, ryżowa, jaśminowa czy też wiśniowa, a także sok aloesowy, kawa japońska parzona w specjalnym syfonie. Na wieczór proponujemy wino Choya i Sake.